Jan Házl & syn s.r.o.

autorizovaný servis a montáž kotlů Protherm, Vaillant, Dakon

tel: 724907518

email: info@servis-montaz-kotlu.cz

 
 

           

Uložte si kontakt                                     Zavolejte                                             Napište nám na Whatsapp              Facebook

Jsme s Vámi již 25 let (1997-2022)

 

 

 

 

 

 

 

 

U nás zakoupený a namontovaný kotel Vám zdarma uvedeme do provozu

 

Termíny revizí plynových zařízení
Při stanovení intervalů provádění revizí a kontrol plynových zařízení vycházím z vyhlášky ČÚBP 85/1978 Sb. v platném znění a stanoviska organizace státního odborného dozoru (Institut Technické Inspekce) k této problematice. Z obojího vyplývá nutnost provádění každoroční kontroly plynového zařízení.

ČSN 38 6405 čl. 28
Kontroly zařízení se provádějí nejméně jednou za rok. V případě častějších kontrol se jejich lhůty rovněž stanoví v místním provozním řádu, a to podle technického stavu, provozních zkušeností a dodavatelské dokumentace. Kontrola musí být provedena do konce kalendářního měsíce, ve kterém projde její lhůta. Při provádění kontrol se provede i kontrola ovzduší a zjištění netěsnosti.

-------

Vzhledem k nárustu objednávek závádíme možnost objednání dopředu v průběhu roku. Nemůže se tedy stát, že zapomenete zavolat a nedostane se na Vás. Já Vám termín ohlídám.Termin@servis-montaz-kotlu.cz

Pokud chcete mít jistý termín na Váš oblíbený měsíc, pošlete email na  termin@servis-montaz-kotlu.cz   kdykoliv v průběhu roku a já Vám měsíc předem zavolám a domluvíme přesný termín servisu.

Upozornění: objednávejte z dostatečným předstihem, na objednávky termínů přijmuté v říjnu se dostane až nejdříve v lednu.

Do emailu napište Vaše jméno, kontakt, typ, stáří kotle a měsíc na který chcete objednat.

--------

Příklady cen montáží http://www.servis-montaz-kotlu.cz/prodej-a-montaz/

-------

Kde působíme:

Servis a montáže provadím v okolí. Zbiroh, Břasy,  Mýto, Kařez, Osek u Rokycan, Rokycany, Hrádek, Mirošov, Strašice, Radnice, Cerhovice, Třenice, Chlustina, Tlustice, Drozdov, Komárov, Stašov, Praskolesy, Otmiče, Lochovice, Jince, Hořovice, Žebrák, Zdice, Jince, Chodouň, Hvozdec, Holoubkov, Chrustenice, Chaloupky, Lhotka, Tmaň, Koněprusy, Suchomasty, Trubín, Hudlice, Hostomice, Svinaře, Liteň, Vinařice, Beroun, Králův Dvůr, Vráž, Zadní Třebaň, Srbsko, Vysoký Újezd, Nižbor, Hýskov, Řevnice, Loděnice, Rudná, Nučice, Drahelčice, Úhonice, Mezouň, Tachlovice, Bubovice, Karlštejn, Liteň a okolní vesnice.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.